Rekrutacja na studia Erasmus+ KA-103 i KA-107!

Rekrutacja na studia Erasmus+!

Ruszyła rekrutacja na wyjazd w ramach programu ERASMUS+ do krajów programu (KA-103) i krajów partnerskich (KA-107) na semestr zimowy 2018/2019 dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych PB.

Aby wziąć udział w wymianie, przynieś do naszego Biura dokument z listy lub zapisz się na egzamin z języka angielskiego (poziom B1).

REKRUTACJA NA WYJAZDY ERASMUS+ KRAJE PARTNERSKIE (KA-107 2018)

Rekrutacja dotyczy wyjazdów w ramach programu ERASMUS+ kraje partnerskie KA-107 2018 dla pracowników akademickich i administracyjnych PB w roku akademickim 2018/2019.

Aby wziąć udział w wyjeździe należy dostarczyć wymagane dokumenty do Biura BWM (pok. 1C).

W przypadku Wyjazdów Dydaktycznych STA zgłoszenia przyjmowane są w Biurze do 30 listopada 2018r. Po zakończonym procesie kwalifikacyjnym na niewykorzystane miejsca prowadzony będzie nabór ciągły.

KURS JĘZYKA CHIŃSKIEGO na PB, edycja 2018/19

Politechnika Białostocka zaprasza na kurs chińskiego dla początkujących oraz kontynuujących naukę. Zajęcia w r. ak. 2018/19 prowadzone będą przez chińską nauczycielkę XIAOYAN ZHAN-Lindę. Uczestnikami kursów mogą być zarówno studenci i pracownicy PB, jak i osoby spoza naszej uczelni.

Dla pracowników i studentów  PB oferujemy kursy w cenach konkurencyjnych ( 4 zł /h,  220 zł/ sem).

WYNIKI EGZAMINU 08.03.2018

LISTA Z WYNIKAMI

Zaliczenie od 50 punktów (50%).

Studenci, którzy przeszli kwalifikacje językowe i planują wyjazd do krajów programu w semestrze zimowym 2018-2019, powinni uzupełnić ANKIETĘ KANDYDATA, podpisać ją, uzyskać podpis i pieczątkę z dziekanatu przy średniej ocen i zanieść dokument w ustalonym terminie we wskazane poniżej miejsce:

Przedłużamy rekrutację na studia Erasmus+!

Rekrutacja dotyczy wyjazdu w ramach programu ERASMUS+ kraje programu (KA-103) i kraje partnerskie (KA-107) na semestr zimowy 2018/2019 dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych PB.

Aby wziąć udział w wymianie, przynieś dokument z listy do naszego Biura. Wystarczy np. świadectwo maturalne lub egzamin na koniec lektoratu B2!

Rekrutacja na semestr zimowy 2018-2019!

Weź udział w rekrutacji na studia Erasmus+!

Aby wziąć udział w wymianie, przynieś dokument z listy do naszego Biura.

lub zapisz się na egzamin z języka angielskiego (poziom B1)

ERASMUS+ DAYS 2018

Na przełomie lutego i marca 2018 Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej organizuje ERASMUS+ DAYS, czyli dni promocyjne programu Erasmus+.

W godzinach 9:00 – 12:15 w holach wydziałów pojawią się stoiska informacyjne. Pracownicy BWM, koordynatorzy wydziałowi, byli uczestnicy wymiany, członkowie ESN PB oraz studenci zagraniczni odpowiedzą na Twoje pytania dotyczące możliwości, jakie daje program Erasmus+. Wkrótce ruszy rekrutacja na wyjazd na studia zagraniczne w semestrze zimowym 2018-2019.

Program Erasmus+ Days:

Kurs języka chińskiego

Politechnika Białostocka zaprasza na kurs chińskiego dla początkujących oraz kontynuujących naukę. Zajęcia prowadzone są  w j. angielskim przez nauczycielki oddelegowane z Chin. Zajęcia rozpoczną się 19 lutego 2018.

Dla pracowników i studentów  PB oferujemy kursy w cenach konkurencyjnych- semestr letni w cenie 180zł. Z kursu mogą skorzystać także osoby spoza naszej Uczelni.

Zapisy do 12 lutego 2018:  chinski@pb.edu.pl;