Etapy rekrutacji

Etapy rekrutacji na wyjazd w sem. ZIMOWYM 2015/16 z ERASMUS+

1. KWALIFIKACJE JĘZYKOWE:

- zapisz się mailowo na pisemny egzamin z języka angielskiego i przystąp do niego 12 MARCA 2015

- do 12 MARCA przynieś dokument do BWM potwierdzający znajomość języka.

2. 18 MARCA BWM OGŁOSI WYNIKI EGZAMINU (na stronie internetowej).

3. WYPEŁNIJ ANKIETĘ KANDYDATA, podpisz ją i zanieś do koordynatora wydziałowego PB w ustalonym terminie:

WE- do 25 marca

WZ- do 31 marca

WI- do 1 kwietnia do godziny 15:00 do Dziekantu WI

WA- do 20 marca do Dziekanatu WA

IŚ, OŚ, Biotechnologia, AK i Ekoinżynieria- do 31 marca (dr hab. inż. Iwona Skoczko)

WM- od 23 do 31 marca do pokoju 110 (WM)

Budownictwo, GP- do 31 marca (dr inż. Robert Ziółkowski)

KOORDYNATORZY WYDZIAŁOWI

4. 3 KWIETNIA KOORDYNATOR WYDZIAŁOWY OGŁOSI WSTĘPNĄ LISTĘ OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO KONKRETNEJ UCZELNI. Ostateczna lista powstanie jak tylko będzie dostępna informacja o wysokości środków przyznanych Uczelni.

5. SPRAWDŹ NA STRONIE INTERNETOWEJ ZAGRANICZNEJ UCZELNI DOCELOWEJ jaki jest ostateczny termin aplikowania (deadline).

6. CO NAJMNIEJ NA TYDZIEŃ PRZED KOŃCEM TEGO TERMINU PRZYNIEŚ DO BWM KOMPLET DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH DO WYSŁANIA z podpisami Koordynatora wydziałowego (druk LA z naszej strony ze zdjęciem-obowiązkowo!, inne dokumenty wymagane przez uczelnię zagraniczną). Niektóre uczelnie stosują aplikację on-line!

Przypominamy, że nasze Biuro jest otwarte od poniedziałku do czwartku między 11:00 a 14:00.

info dodane: 2015-03-13 przez Marta Nawotczyńska