O nas

Jesteś tutaj

BIURO DS. WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ

 

ul. Wiejska 45A
pokoje 1C, 1/1C, 1/2C, 4B
15-351 Białystok

 


p.o. Kierownik

mgr Krystyna Murawska-Sitko
k.sitko@pb.edu.pl
Tel. +48 (85) 746 7010, p. 1C
fax. +48 (85) 746 7010


obsługa delegacji zagranicznych,
obsługa administracyjna umów o współpracy międzynarodowej
przyjazdy pracowników

 


WYJAZDY STUDENTÓW

PRZYJAZDY I WYJAZDY PRACOWNIKÓW

 

mgr Magdalena Opacka
m.opacka@pb.edu.pl
Tel: +48 (85)746 9044,p. 2C

Kraje programu i kraje partnerskie
Wyjazdy studentów z wydziałów: WZ, WA, ZWL
Wyjazdy na praktyki - Studenci PB

 

 

mgr Marta Nawotczyńska
m.nawotczynska@pb.edu.pl
tel.: +48 (85)746 7016, p. 2C

Kraje programu i kraje partnerskie
Wyjazdy studentów z wydziałów: WE, WM, WBiIŚ, WI
Umowy międzyinstytucjonalne ERASMUS +

 

 

mgr Grażyna Jakimiuk
g.jakimiuk@pb.edu.pl
Tel.: +48 (85)746 9043, p. 1C

ERASMUS + kraje partnerskie
Wyjazdy pracowników PB
przyjazdy pracowników
pozostałe wyjazdy studentów

 

 

mgr Edyta Dudzińska
e.dudzinska@pb.edu.pl
Tel.: +48 (85)746 9043, p1C


ERASMUS + kraje programu
Wyjazdy pracowników PB
pozostałe wyjazdy pracowników

Otwarte poniedziałek - czwartek 11.00-14.00

PRZYJAZDY STUDENTÓW

 

mgr inż. Agnieszka Gniazdowska,
a.gniazdowska@pb.edu.pl
Tel.: +48 (85)746 9047, p. 1/1C

Studenci zagraniczni ERASMUS + kraje programu
Przyjazdy studentów z Turcji


 

 

 

Servando Herrera Zuazo
s.zuazo@pb.edu.pl
Tel.: +48 (85)746 9047, p 1/1C

Studenci zagraniczni ERASMUS + kraje programu
Przyjazdy studentów zagranicznych z krajów UE

 


 

 

mgr Katarzyna Kochaniak
k.kochaniak@pb.edu.pl
Tel.: +48 (85)746 9662, p 1/1C

Studenci zagraniczni ERASMUS + kraje partnerskie
Cudzoziemcy na krótkich i pełnych cyklach studiów

 

 

Artur Mazur
artur.mazur@pb.edu.pl
Tel.: +48 (85)746 7020, p 1/1C

Cudzoziemcy na krótkich i pełnych cyklach studiów


 

 

Otwarte poniedziałek - piatek 10.00-15.00